kontrola kvality

  • Žatec

Pracovní místo ( kontrola kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

agenturní zaměstnávání (37,5 hod)
místo výkonu práce: Průmyslová zóna triangle, Žatec
1 směna - nepřetržitý provoz
Požadujeme
- dobrý zrak, dobrý fyzický stav (práce ve stoje, manipulace s výrobky)
- možnost nástupu ihned
- hledáme pouze dlouhodobé a stabilní pracovníky
Náplň práce
- finální kontrola automotive dílů - manuální, vizuální
- zapisování dat,- scanování dokumentů
- manipulace s díly - umístění do přepravních kontejnerů
- třídění výrobků,- reworky
- možnost pracovat pro významného klienta zajišťující kontrolu kvality v automobilové společnosti
- práce vhodná pro muže i ženy
- mzdové ohodnocení 18.000,- Kč (100Kč/hod hrubého, příplatky dle zákoníku práce, bonus za 100% docházku)
- stravenky po zkušební době
- nástup IHNED
- smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
- možný kariérní postup na pozici team leadera
- stabilní práci v průmyslové zóně TRIANGLE
- příjemné prostředí v přátelském kolektivu
- možnost profesního postupu na vedoucí pozici (team leader, koordinátor)
kontakt: zaslat životopis na romana.raskova@mcroygroup.com
Volné místo kontrola kvality pro lokalitu Žatec.