OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (1 rok), nástup od 1. 10. 2015, pracoviště Královéhradecký kraj
- Náplň práce: vyhledávání obchodních příležitostí a udržování stávajících zákazníků ve svěřeném regionu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje výrobků, každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, e-mailový), převážně s lékaři, lékárnami, prodejnami se zdravotnickými pomůckami, spolupráce při marketingových aktivitách
- Požadujeme: aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi, obchodní uvažování, znalost práce na PC a tabletu s MS Office. ŘP skupiny B, po dobu zkušební doby vlastní vozidlo, praxe na pozici obchodního zástupce vítána.
- Nabízíme: zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, která je na hlavní pracovní poměr, výrobky nemající na trhu prozatím konkurenci, vysoký základní plat, který je doplněn o zajímavou pohyblivou složku mzdy, která je závislá na měsíčních získaných tržbách, telefon, tablet a další pracovní doplňky, po zkušební době služební vozidlo i pro soukromé účely, marketingovou podporu prodeje
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese: fric@vajva.cz (p. Fric)
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.