KOŤA, s.r.o.

Odborní pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme znalost ukrajinského nebo ruského jazyka.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2015
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: KOŤA, s.r.o.
Ulice: Příkop 843
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oleg Beznosik
E-mail: Oleg Beznosik
Telefon: +420 773 030 795

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOŤA, s.r.o.