Grafton Recruitment s.r.o. Obchodní zástupce - technologické celky

Obchodní zástupce - technologické celky

Pracovní náplň
Pro českou společnost působící v oblasti dodávek a montáží potrubních systémů v průmyslových technologiích hledáme uchazeče s mnohaletou zkušeností v oblasti technologických celků na pozici

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce:
- akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
- získávání zakázek na dodávky a montáže potrubních systémů v rámci ČR i zahraničí
- spolupráce s dodavatelskými společnostmi
- vyhledávání dlouhodobých velkých zákázek i menších projektů
- úzká spolupráce s jednatelem společnosti
- spolupráce s Projektovým manažerem při nákupu služeb a subdodávek

Požadavky
- SŠ/VŠ strojní
- min. 8 let zkušeností v dodávkách technologických celků (ideálně potrubní systémy)
- praxe na obdobné obchodně-technické pozici
- zkušenost ze strany dodavatelské společnosti
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- diplomatické jednání
- ochota cestovat

Nabízíme
- automobil i k soukromému užívání
- notebook, mobilní telefon
- finanční bonusy z projektů

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce - technologické celky

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 50000 - 60000 CZK
Lokalita: Středočeský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.