SALES MANAGER for Czech/Poland | ENG,CZE,PL language needed | 90 000 CZK/mon.

Pracovní místo ( SALES MANAGER for Czech/Poland | ENG,CZE,PL language needed | 90 000 CZK/mon. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Industry Sales Manager for region of Czech Republic and Poland wanted!

We look for experienced senior profile with ability to find any business solution as well as knowledge in Automotive, Paper, Wood & Metals industry.

Main responsibilities:
- identifying, allocating and tracking account ...

Další volná místa

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA 5* hotelu Kontakt: FB manager,tel: 353206014, HR@imperial-group.cz 5* hotel Imperial hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA NABÍZÍME: * získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových ...
Imperial Karlovy Vary a. s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Lean Manager|až 65 000 Kč! Máte znalosti lean managementu? Baví Vás zlepšovat provozní procesy, produktivitu a zvyšovat spokojenost zákazníků a zaměstnanců? Pak čtěte dále: Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY otevírá zcela novou pozici v rámci svého závodu, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

PROJEKTOVÝ MANAŽER (automotive) s NJ - Péče o zákazníky, udržování dobrých vztahů - Projektový management, plánování a sledování nákladů - Příprava prezentací, poskytování poradenství - Příprava zadávací dokumentace - Komunikace s výrobou - Sledování faktur - Vyřizování stížností
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny