Grafton Recruitment s.r.o. HR NOVÁČEK | RECRUITMENT CONSULTANT | PRAHA 1

HR NOVÁČEK | RECRUITMENT CONSULTANT | PRAHA 1

Pracovní náplň
Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi? Jsi čerstvě po škole a máš chuť se učit novým věcem?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici RECRUITMENT CONSULTANT do IT nebo inženýrského oddělení!
** Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce konzultanta znamená:
- vyhledávat a pohovorovat zajímavé kandidáty na trhu práce a doporučovat je k našim klientům
- zajímavě inzerovat technické pozice
- poskytovat poradenství jak svým klientům, tak svým kandidátům
- fungovat týmově se společným cílem - být úspěšní!
- přistupovat k práci aktivně a pozitivně

Požadavky
- nadšení a zájem o oblast HR
- komunikativní angličtina - pohovorujeme hodně cizinců, další jazyky jsou vítány
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme
Co nabízíme?
- až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
- penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
- Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HR NOVÁČEK | RECRUITMENT CONSULTANT | PRAHA 1

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 23000 - 60000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.