INŽENÝR KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( INŽENÝR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil: Warranty Engineer je zodpovědný za reklamační řízení garančních dílů.
Náplň práce:
- Zajištění analýzy vrácených dílů od zákazníka v rámci závodu i na centrále, následné stanovení příčiny reklamace.
- Zajištění komunikace se zákazníkem pomocí zákaznického portálu: sledování změn, včasné zapisování a ukládání dat, analýza dat z portálu a porovnání s vrácenými díly, sledování termínů a včasné odpovídání.
- Sledování trendu odvolávek náhradních dílů a predikce vývoje trhu.
- Příprava dokumentace pro již běžící projekty v závodě.
Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání technického směru - technicky zdatná osobnost.
- Znalost nástrojů kvality (kontrolní plán, PPAP, FMEA, 8D atd.), orientace v technických výkresech.
- Znalost MS Office - zejm. Excel, analýza dat.
- Komunikativní znalost angličtiny.
- Schopnost samostatné i týmové práce, výborný time management, systematičnost, smysl pro detail a pořádek.
- Schopnost aktivní komunikace napříč firmou, v rámci týmu i se zákazníkem.
- Aktivní řidič (sk. B).
Nabízíme: závodní stravování, 25 dní dovolené, motivační a vzdělávací program.
Hlásit se e-mailem: Kariera.liberec@webasto.com
Volné místo inženýr kvality pro lokalitu Liberec.