IT Správa licencí - pro začátečníky

Pracovní místo ( IT Správa licencí - pro začátečníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chceš pracovat u jedné z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR? Máš rád IT, ale ještě nemáš tolik zkušeností a nebo máš slabost pro správu licencí? Bavilo by Tě spolupracovat s univerzitami, jak s učiteli tak se studenty?

Hlavní náplní práce bude:
- komunikace s univerzitami
- řešení ...

Další volná místa

Operátor/ka kontroly kvality Visuální a funkční kontrola a oprava dílů pro automobilový průmysl. Nutnost řidičského průkazu sk. B Nabízíme: stravenky, měsíční bonus za docházku 0-2500,-Kč Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: životopisy zasílejte na e-mail ptacek@iworkczech.cz ...
iSort s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

Řidič/ka skupiny C, E Mezinárodní kamionová přeprava. Volné víkendy. Přepravy CZ - D. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (Řevničov 503, bývalé JZD, 270 54), tel. 602321395 nebo e-mailem uctarna@framalu.cz Volné místo řidič/ka skupiny c, e pro lokalitu Řevničov.
FRAMALU Krušovice s.r.o. Řevničov, Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNIK | Elektro | NJ nebo AJ Pro českou společnost, která je špičkou na trhu v oblasti vzduchotechniky již 25 let, hledáme kandidáty na pozici: SERVISNÍ TECHNIK (elektro) Náplň práce: - pravidelné servisní prohlídky u zákazníků - řešení oprav - komunikace se ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera