FRÉZAŘ/KA CNC

  • Rybník

Pracovní místo ( FRÉZAŘ/KA CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rybník č.p. 91, 560 02 Česká Třebová 2
Pracovní pozice obnáší - seřizování a obsluha CNC frézy, znalost CNC programování, znalost technické a výkresové dokumentace a související činnosti.
POŽADUJEME:
praxi v oblasti minimálně 3 roky,
pokročilá znalost práce na PC,
loajální a zodpovědný přístup
VÝHODOU:
angličtina, zkušenost s vedením týmu,
NABÍZÍME:
jednosměnný provoz
benefity (auto, mobil, zvýhodněné firemní volání pro celou rodinu, příspěvek na obědy, podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin)
Mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům, příspěvek na obědy, výhodné telefonní tarify, podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin
V případě zájmu kontaktujte paní Slezákovou telefonicky 465 533 397 (8.00 - 14.00 hodin), e-mailem: personalistika@solea.cz nebo osobně po telefonické domluvě
Volné místo frézař/ka cnc pro lokalitu Rybník.