Junior vývojář C#, C++ pro japonskou společnost

Pracovní místo ( Junior vývojář C#, C++ pro japonskou společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Konečně zajímavá práce i pro absolventy!!!

Nemáte ještě tolik zkušeností a hledáte tu správnou příležitost? Hledáte výzvu? Cestujete rád? Chcete se podívat služebně do Japonska???

Je pro Vás atraktivní pracovat v rodinné mezinárodní firmě s klienty po celém světě?

Pak pro Vás máme tuto unikátní příležitost!

Japonská společnost, která působí globálně a která dodává SW do průmyslových strojů, hledá nového kolegu na pozici:

Junior programátor C#, C++

Co budete mít jako Junior programátor na starosti?

- vývoj aplikací od fáze specifikace až po nasazení a zprovoznění u zákazníka
- vývoj aplikací pro průmyslové stroje pro automatickou optickou inspekci
- spolupráce s aplikačním inženýrem na instalacích SW
- možnost přímého kontaktu se zákazníky (v případě zájmu)
- komunikace s japonskými kolegy