SAP Konzultant - projekt v oblasti farmacie

Pracovní místo ( SAP Konzultant - projekt v oblasti farmacie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte uplatnění v solidní firmě? Chcete pracovat na projektech pro různé klienty a poznávat různá firemní prostředí?

Máte zkušenosti s konzultační činností týkající se SAP(implementace, podpora, školení, apod.)?

Máme pro Vás zajímavou příležitost:

Pro nově budovaný tým SAP konzultantů, kteří budou se budou podílet na různých implementačních projektech pro velké nadnárodní společnosti v ČR i zahraničí hledáme

Čím se budete zabývat?

- spoluprací na implementacích SAP systému, jednotlivých modulů, implementacemi změn, kustomizací, poskytováním konzultací klientům (na základě znalostí některého z modulů)

- konfigurací systému, nastavování parametrů SAP modulů dle požadavků klienta, vyhodnocování funkčnosti a realizace návrhů pro zlepšování jejich využití.

- zaškolením a podporou uživatelů na straně klienta a řešením jejich potřeb,

- podpora a spolupráce s juniorními SAP konzultanty

Důležitou součástí Vaší práce budou výjezdy ke klientovi - projekty v ČR i v zahraničí