RÝSOVAČ/-KA - DÍLENSKÝ/-Á TECHNOLOG/-ŽKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( RÝSOVAČ/-KA - DÍLENSKÝ/-Á TECHNOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: čtení a použití technických podkladů, rýsování obrobků pomocí měřidel a rýsovačských přístrojů, rýsování plošných tvarů na plechy z výkresů, rýsování drážek, os a děr, proměřování a prorýsování částí ocelových konstrukcí pro vrtání, řezání plamenem a pro jejich sestavování, proměřování a prorýsování dílců pro strojní obrábění (vrtání a frézování na vodorovné vyvrtávačce), prorýsování os v jednotlivých rovinách a roztečích děr, proměřování a prorýsování odlitků a svařenců pro ustavení při strojním obrábění, proměřování a prorýsování kotlových těles pro vrtání, proměřování a prorýsování oběžných kol turbín, hlavních os, lopatek pro další strojní opracování, proměřování a prorýsování kovacích zápustek, stojanů kovacích lisů, orýsování os, roztečí a děr
- Požadujeme: min. vyučení
- Nabízíme: týden dovolené navíc, závodní stravování
-Kontakt: telefonický po-pá 7-15hod. 735 764 378 nebo e-mailový katerina.srnska@zvustrojirny.cz
Volné místo rýsovač/-ka - dílenský/-á technolog/-žka pro lokalitu Hradec Králové.