SHATA STAV CZ, s.r.o.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce dle zakázek zaměstnavatele po celé ČR
Hledáme spolehlivé zedníky.
Volné místo zedník pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: SHATA STAV CZ, s.r.o.
Ulice: U Kaple 354
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yaroslav Shatalin
E-mail: info@shatastav.com
Telefon: +420 573 776 953,733 296 520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SHATA STAV CZ, s.r.o.