Všeobecné sestry s osvědčením

  • Havířov

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Kvalifikace v oboru, odborná způsobilost k výkonu bez odborného dohledu
Znalost péče o seniory výhodou, není však podmínkou
Schopnost jednání s lidmi, trpělivost při práci s klienty
Chuť učit se novým věcem
Nabízíme:
Zázemí silné expandující společnosti
Pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči
Podpora vzdělávání, stipendijní program, možnost profesního růstu
Zohlednění osobních požadavků při plánování služeb
Velmi dobré platové podmínky, motivační program
Stravování, chutná domácí kuchyně
Možnost ubytování, přespávání mezi službami
Podílení se na zavedení moderních ošetřovatelských postupů i na jiných pracovištích organizace po celé ČR, možnost stáží
Možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek
Pracovní smlouva na dobu určitou, individuálně možnost přechodu na dobu neurčitou

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu: lbitterova@grandpark.cz
Případně volejte ne tel. 730 871 705
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Havířov.