BI Developer - unikátní projekty, na kterých u nás ještě nikdo nedělal!!

  • Praha 8

Pracovní místo ( BI Developer - unikátní projekty, na kterých u nás ještě nikdo nedělal!! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Už Vás nudí práce na stále stejných projektech? U nás pracujeme s nejnovějšími technologiemi na tajných projektech, které byly donedávna ještě sci-fi. Zabýváme se vývojem unikátního a vysoce customizovaného řešení pro zákazníka (high tech výrobní firmy) a dále ho nikde neprodáváme. U nás Vám nabídneme aktivní účast na vývoji - využíváme např. augumented reality a prediktivní analýzy.
Pojďte k nám pracovat na projektech, na kterých z Vašich známých nikdo nedělal a o kterých ani nikdo neslyšel. Děláme na věcech, které jsou tak zásadní, že Vám o nich podrobnosti nemůžeme říci. Jádro naší firmy sídli v Praze, ale naši kolegové jsou ve Vietnamu a pořád rosteme.

Hledáme nadšeného vývojáře Business Intelligence, který má zkušenosti s implementací řešení DWH založených na technologii MS. Tato práce může vyžadovat, abyste občas cestoval k zákazníkovi (západní nebo severní Evropa).

Tato pozice je otevřena pro platformu BI Developer na platformě Microsoft, jejíž hlavní úlohou bude provádět údržbu rozsáhlého a komplexního řešení BI a poskytovat technickou podporu partnerským IT týmům a podnikovým uživatelům.

Pracujeme převážně s MS technologiemi, takže Power BI, Azure, SSIS, SSRS, SSAS, MS SQL jsou přesně technologie které od vás čekáme. Nebo aspoň jedna z nich.

Můžeme Vám toho na oplátku nabídnout opravdu hodně, od neformálního rodinného prostředí přes certifikace až po kariérní růst. U nás se roste z vývojáře na architekta a hlavně se u nás lidé stávají odborníky.

Chcete se dozvědět víc? Potom se přihlaste.