Grafton Recruitment s.r.o. Obchodní zástupce - vzduchotechnika - Praha + Střední Čechy

Obchodní zástupce - vzduchotechnika - Praha + Střední Čechy

Referenční číslo: 2-40-275082/NP

Pracovní náplň
Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a prodeje vzduchotechnických a klimatizačních jednotek hledá posilu do svého týmu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Vaším úkolem bude:
- Komunikace s klienty (projektant, realizační firma, generální dodavel, investor)
- Prezentace výrobků společnosti
- Tvorba nabídek v návrhovém systému
- Účast na odborných seminářích a konferencích
- Podpora marketingových aktivit společnosti
- Reportování řediteli společnosti

Požadavky
- SŠ/VŠ technického směru
- Předchozí obchodní zkušenost ve stavebnictví
- Schopnost vést obchodní jednání
- Komunikace v angličtině na středně pokročilé úrovni
- Schopnost pracovat samostatně, výborné organizační dovednosti
- Ochota cestovat
- ŘP skupiny B

Informace
Benefity:
- Možnost Home office
- Služební automobil, mobil, notebook
- Provizní systém ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce - vzduchotechnika - Praha + Střední Čechy

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 45000 - 75000,- Kč/měs
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup, IT - prodej a služby
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Agressová Damaris
E-mail: d.agressova.275082203092@graftonrecruitment.cz
Telefon: (+420) 242 456 610

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.