Strážný/á brigádně - Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Strážný/á brigádně - Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Personalista nesedí na daném pracovišti.

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost, kontrola osob
• Práce ve směnném provozu
• Vhodné i pro invalidní důchodce

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Zázemí stabilní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail nabor@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).
Volné místo strážný/á brigádně - kutná hora pro lokalitu Kutná Hora.