PODLAHÁŘ, POKLADAČ PODLAHOVÝCH KRYTIN

  • Kravaře

Pracovní místo ( PODLAHÁŘ, POKLADAČ PODLAHOVÝCH KRYTIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÉ DOVEDNOSTI: Příprava a úprava podkladu, vylívání podlah, kladení, lepení a svařování podlahových povlaků (PVC, pryž, linoleum, korek, vinil apod.), kladení textilních povlakových podlahovin v metráži nebo různé členité povrchy
OSOBNÍ POŽADAVKY: praktické myšlení, samostatnost, přesnost a preciznost, zodpovědnost
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení 13 500 - 25 000 Kč, možnost profesního růstu, ffiremní výhody
Volné místo podlahář, pokladač podlahových krytin pro lokalitu Kravaře.