Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Senior Oracle DBA - Prosek

Pracovní místo ( Senior Oracle DBA - Prosek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Last vacancy in new EMEA support team in Prague. Excellent opportunity to move forward in your IT career, participate on brand new project supporting datacenter acroos EUROPE, obtain new skills, valuable experience from large international company.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

KUCHAŘ - KUCHAŘKA KUCHAŘ - KUCHAŘKA Praxe podmínkou., SOU v oboru výhodou. Místo výkonu práce: Hradní 577/2, Most Zaměstnanecké výhody: personální strava, příspěvek na dopravu. HLÁSIT SE: Tomáš Müller, telefonicky od PO-PÁ mezi 10:00 - 15:00 hod., tel.: 777 938 754 ...
Junek-R, s.r.o. Most, Inzerováno včera

DĚLNÍK / DĚLNICE DĚLNÍK / DĚLNICE Jedná se o manuální práci - kompletace zdravotnických potřeb. Práce je vhodná nejen pro ženy a pro osoby se zdravotním postižením. Čisté, sterilní prostředí. Startovací mzda je 12200,-Kč, odvíjí se od výkonu a plnění norem. Průměrná ...
Primed-Halberstadt-CZ s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ AUTOMECHANIK OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ Požadujeme: ŘP B ,základy PC, - není potřeba vyučení v případě, že je nějaká praxe na opravách automobilů Pracovní doba: po-pá 7:30 - 16:00 hodin, HLÁSIT SE PŘEDEM TELEFONICKY PO-PÁ od 9.00-17.00hod. - domluvit ...
AUTOCENTRUM Hůrka s.r.o. Most, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit