Junior Video Platform Administration Engineer

Pracovní místo ( Junior Video Platform Administration Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Just opened! New Global Delivery Centre in Prague. We’re now looking for Voice/Video Platform Support Engineer who will join our new teams of highly skilled professionals providing mostly L2/L3 support to clients worldwide.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

STROJNÍK STROJNÍK POŽADUJEME : - strojnické oprávnění na kolová rypadla ( traktorbagr ) - strojnické oprávnění na další skupiny vítána - min. 2 roky praxe v oboru - pečlivost , samostatnost a odpovědnost - řidičský průkaz skupiny C ( profesní průkaz výhodou ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘ ELEKTRIKÁŘ Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost a časovou flexibilitu. Zaškolíme. Držení pohotovisti. Vyhláška 50 Zaměstnání na dobu určitou, po zapracovnání na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování a další zaměstnanecké ...
JAPEK, s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK AUTOMECHANIK Požadujeme: vyučení v oboru automechanik popř praxi v oboru, pečlivost, flexibilitu, odpovědnost, samostatnost, ŘP sk. B výhodou Nabízíme: kvalitní technické zázemí, možnost dalšího vzdělání, příjemný pracovní kolektiv rodinného ...
Ivan Kubát Most, Inzerováno včera