HW DESIGNER| AUTOMOTIVE

  • Praha 10

Pracovní místo ( HW DESIGNER| AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi blázen do aut? Chceš mít přístup k nejnovějším technologiím do modelů nejnovějších aut světových značek? Baví tě vytvářet věci podle svého a chceš uplatnit své zkušenosti s návrhem HW?

Pokud ano, máme pro tebe skvělou příležitost tohle všechno spojit!

Pro vývojové centrum v oblasti automotive v Praze, mezinárodního dodavatele automobilových dílů aktuálně hledáme kandidáty na pozici:

Co budeš mít na starosti:

- navrhovat a vyvíjet elektronické obvody
- zkoumat už existující HW
- upravovat HW dle potřeb zákazníka
- přezkoumávat a schvalovat rozložení PCB
- provádět konstrukční výpočty
- provádět projekční simulace
- vytvářet a aktualizovat technickou dokumentaci
- spolupracovat sw SW vývojáři