KENVI CZ s.r.o.

Tesař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky od 7:00 do 16:00 hod. nebo e-mailem krejcova@kenvi.net.
- SO
- práce na stavbách v ČR - pozemní a inženýrské
- praxe výhodou
- bezúhonnost, flexibilita.
Volné místo tesař/ka pro lokalitu Vamberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KENVI CZ s.r.o.
Ulice: Popluží 936
Město: Vamberk
PSČ: 517 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Krejčová
E-mail: krejcova@kenvi.net
Telefon: +420 737 784 885

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KENVI CZ s.r.o.