OBCHODNÍK PRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST - bankovní pohledávky

  • Praha 1

Pracovní místo ( OBCHODNÍK PRO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST - bankovní pohledávky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRO MENŠÍ OBCHODNÍ SPOLEČNOST HLEDÁME ZKUŠENÉHO OBCHODNÍKA.

Jsme součástí finančně realitní skupiny, obchodujeme s finančními produkty a nemovitostmi ve vlastním majetku.

Nechcete shánět klienty? Nechcete se vystavovat riziku úhrady storna? Chcete stabilní plat? Chcete tedy být součástí našeho týmu a zapojit se do více jak 10-letých zkušeností naší firmy, která je lídrem na trhu?

Hledáme člověka se zkušenostmi z obchodní činnosti, se znalostí v oboru realit či financí. Pohybujeme se na netradičním trhu realit a financí s minimální konkurencí.

Na této pozici Vás čeká:
* denní komunikace s klienty, které vám sami zajistíme
* dojednávání dohod a smluv
* delegování úkolů na kolegy a právníky, stanovení parametrů dohod
* cestování po celé ČR

Nabízíme vlastní portfolio obchodních příležitostí, které se neustále rozrůstá, netradiční přístup na trhu, stabilní zázemí, specifické know-how.

JSME PŘIPRAVENI VÁS VŠEMU NAUČIT A INVESTOVAT DO VAŠEHO PROFESNÍHO ROZVOJE