Oracle Czech s.r.o.

Specialista kalkulací cen a nákladů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Oracle Czech s.r.o., V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4

Kontaktní osoba: Prokop Bílý, tel: 246 042 611 (po a st od 10-11 hod.), email: pbily@deloittece.com
POŽADAVKY: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, bakalářský diplom s oboru Sociálně-kulturní servis a cestovní ruch
Volné místo specialista kalkulací cen a nákladů pro lokalitu Praha.

Požadavky
Ruština Aktivní - rodilý mluvčí

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista kalkulací cen a nákladů

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Státní, veřejná správa, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Oracle Czech s.r.o.
Ulice: V parku 2308
Město: Praha
PSČ: 148 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Prokop Bílý
E-mail: Prokop Bílý
Telefon: +420 246 042 611,PoaSt9-10hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oracle Czech s.r.o.