Automatizovaný Tester pro zátěžové testování

Pracovní místo ( Automatizovaný Tester pro zátěžové testování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

AUTOMECHANICI VETERÁNŮ AUTOMECHANICI VETERÁNŮ - místo výkonu: Hýskov. Upřesňující informace: nástup dle domluvy, hrubá mzda závislá na zkušenostech. Požadavky: vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném, ŘP skup. B, znalost motorů a elektroniky výhodou, zkušenost na ...
TESTA ALTA s.r.o. Hýskov, Inzerováno včera

LAKÝRNÍCI VETERÁNŮ LAKÝRNÍCI VETERÁNŮ - místo výkonu: Hýskov. Upřesňující informace: nástup dle domluvy, hrubá mzda závislá na zkušenostech. Požadavky: vyučení v oboru lakýrník vozů nebo příbuzném, ŘP skup. B, zkušenost na obdobné pozici vítána, fyzická zdatnost, ...

obsluha stroje na těstoviny/balič/ka POUZE OZP, e-mail: helena@os-naruc.cz, práce s počítačem vítána, plnění stroje surovinami, odebírání těsta, balení těstovin, pest a omáček a příprava surovin pro vaření pest a omáček tj. krájení zeleniny, mixování či smíchání s olejem a pod. Volné ...
Pasta Fidli, s.r.o. Mníšek pod Brdy, Inzerováno včera