Automatizovaný tester bez znalosti Angličtiny !

Pracovní místo ( Automatizovaný tester bez znalosti Angličtiny ! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ, 22 000 Kč/měs. JSTE ČERSTVÝ ABSOLVENT A HLEDÁTE SI PRÁCI? Máte vzdělání chemického či potravinářského směru? Potom pro Vás máme skvělou startovní příležitost! Na pozici LABORANTA budete mít na starosti: * Chemické a senzorické testování surovin, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part time, 120 Kč/hod JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI? Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost! Náplň práce: * Chemické a senzorické testy surovin, mezivýrobků a finálních výrobků * Zajištění kvalitativních záznamů a reportů * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

Software Engineer for Code Analyzer - SAST We are looking for intermediate experienced automation testers for testing the best security software in the world. Come and help us to develop static code analyzer - product that can detect a weaknesses of a code from the very beginning of ...