Automatizovaný tester bez znalosti Angličtiny !

Pracovní místo ( Automatizovaný tester bez znalosti Angličtiny ! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se členem inovativní společnosti, která se nebojí zavádět progresivní novinky jak ke svým zákazníkům, tak zaměstnancům.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Zkušební technik | 40 000 Kč Baví Vás svět testování a chcete se v této oblasti realizovat? Máte nebo nechcete nabrat zkušenosti v systému testování? ANO? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu do týmu na pozici "Zkušební technik".
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

Projektový manažer/ka | Interaktivní elektronika Zajímáte se o automobily? Baví Vás vývoj a testování? Máte zájem podílet se na zajímavých projektech? Pak jste pro nás tím pravým. Hledáme posilu do týmu na pozici "Projektový manažer/ka | Interaktivní elektronika".

PROGRAMÁTOR 50 000 KČ Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v oblasti programování a konstrukce strojů. Pokud máte předchozí zkušenost v programování robotů nebo konstrukci strojů, je tato nabídka právě pro Vás!