Web Designer - Grafik

Pracovní místo ( Web Designer - Grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledá se kreativní grafik, který se nebojí kódovat. Budeš se podílet na tvorbě bannerů, roll-upů, letáčků, brožurek, ale i šablon např. pro emaily či prezentace.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Grafici a výtvarníci v multimédiích kontakt emailem RFE/RL hledá zaměstnance na pozici Web Designera. Nutná znalost grafických editorů Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a praxe s mobilními weby a mobilními aplikacemi minimálně 3 roky. Nutná je také komunikativní znalost anglického ...
RFE/RL, Inc., odštěpný závod Praha, Inzerováno před 5 dny

Web Developer Místo výkonu práce : Šafaříkova 201/17, Praha 2 - Vinohrady Způsob prvního kontaktu : e-mailem - saz@artistsweb.cz Kontaktní osoba : pan Saraj Chaudhry Upřesňující informace : požadujeme následující dovednosti a zkušenosti - - velmi dobrá znalost ...
Artistsweb s.r.o. Praha, Inzerováno před 6 dny

HARDWARE DESIGN ENGINEER| AUTOMOTIVE PROJECTS Be part of a multi-national team!! At the moment we are hiring experienced HARDWARE DESING ENGINEER!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden