Web Designer - Grafik

Pracovní místo ( Web Designer - Grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledá se kreativní grafik, který se nebojí kódovat. Budeš se podílet na tvorbě bannerů, roll-upů, letáčků, brožurek, ale i šablon např. pro emaily či prezentace.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

BUSINESS DATA ANALYST, 60-70 000 CZK Do you have experience in data analyses and automation? Do you have the experience in visualization of dashboards? Are you interested in becoming part of the global team with direct impact on development? We are looking for candidates for ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Designéři Místo výkonu práce: U Pergamenky 1522/2, Praha 170 00 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu veronika.volgemutova@sinnerschrader.com Kontaktní osoba: paní Veronika Volgemutová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Hladáme grafické designéry. Požadavky na ...
SinnerSchrader Praha s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

DESIGNER | PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost! Hledáme vhodné kandidáty na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny