Vedoucí pracoviště Rytmus Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Vedoucí pracoviště Rytmus Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice: Řízení a poskytování služeb Sociální rehabilitace a Podpora samostatného bydlení pro osoby se zdravotním postižením, vytváření a naplňování odborné koncepce a směřování služby. Odborné vedení pracovníků a koordinace pracovního týmu. Zavádění inovativních prvků. Prezentace služeb a spolupráce na přípravě a realizaci projektů. Vedení administrativy a provozu pracoviště. Komunikace s managementem organizace.
Požadavky: znalosti v problematice OZP a práv OZP, orientace v legislativě sociálních služeb a metodice jejich poskytování, zodpovědný a samostatný přístup k práci, organizační dovednosti, řídící a koordinační dovednosti, zkušenost s tvorbou, administrací a realizací projektů, motivační schopnosti, komunikační dovednosti, schopnost pracovat s rizikem, odvaha, průbojnost, otevřenost a ochota jít do nových výzev, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet), řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto výhodou
Vzdělání: praxe v oboru min. 3 roky, praxe ve vedoucí funkci výhodou, odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (sociální pracovník - § 110)
Nabízíme: zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Kutné Hoře i v terénu, možnost rozvíjení služeb, osobní rozvoj, managerská supervize, přátelské pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu, platové rozpětí: 20 000 - 23 000 Kč
Zašlete, prosím, profesní životopis a motivační dopis min. 200 slov na téma Vize rozvoje služeb organizace Rytmus Benešov, o.p.s. v regionu Kutnohorska / Kolínska. Plné znění inzerátu a více informací o organizaci: www.kutnahora.r