PHP vývojář

Pracovní místo ( PHP vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho klienta, významného hráče ve svém oboru, hledáme zkušeného PHP vývojáře. Pokud splňujete požadavky, a zajímá Vás náplň práce, tak čtěte dále...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Produktový specialista #zkušenosti #oopp Prosperující firma zabývající se ochrannými pracovními pomůckami hledá zkušeného Produktového specialistu.
Grafton Recruitment s.r.o. Jeneč, Plný úvazek, Inzerováno včera

Retail Analytics Support Kontakt : Po - Čt 8-16,00h 257 212 257. Kontaktní adresa : Nádražní 56/106, P - 5, kancelář matoušek - JM consulting s.r.o. Po a Stř 8-10 hod. Požadujeme : -VŠ vzdělání ekonomického, ekonometrického nebo matematického oboru - velmi dobrá znalost ...
ACNielsen Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři Práce na vývoji a implementaci klientských softwarů od zahájení projektu až po předání koncovému uživateli. Práce v týmu i samostatně. Nezbytné jsou znalosti a zkušeností s aplikacemi SSRS / SSIS a .Net. Volné místo technici provozu informačních a ...
GS CONSULTING a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny