Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HW DESIGNER| AUTOMOTIVE

Pracovní místo ( HW DESIGNER| AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi blázen do aut? Chceš mít přístup k nejnovějším technologiím do modelů nejnovějších aut světových značek? Baví tě vytvářet věci podle svého a chceš uplatnit své zkušenosti s návrhem HW? Pokud ano, máme pro tebe skvělou příležitost tohle všechno spojit!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Náplň práce: Klíčové povinnosti Koordinátora/ky: Fundraising: příprava grantových žádostí, podávání reportů o financování Koordinace mezinárodních projektů (školení, výměny mládeže, kampaně) ve spolupráci s generální tajemnicí Spolupráce s Výkonnou ...
Youth and Environment Europe Praha, Inzerováno před 2 dny

BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTA pro webové aplikace Pro předního dodavatele v oblasti informačních a komunikačních technologií (virtualizace, výstavba velkých pc sítí aj.) obsazuji pozici BEZPEČNOSTNÍHO SPECIALISTY pro webové aplikace.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Regional head of production & IT infrastructure Místo výkonu práce: Plzeňská č.p. 3217/16, Praha 5 - Smíchov Kontakt: Pařízková Dana, tel.: 234 240 256, e-mail: dana.parizkova@cardif.com Požadavky: • Pokročilá znalost témat souvisejících s informačními systémy a technologiemi. • Pokročilá ...
BNP Paribas Cardif Services s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit