Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HW DESIGNER| AUTOMOTIVE

Pracovní místo ( HW DESIGNER| AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi blázen do aut? Chceš mít přístup k nejnovějším technologiím do modelů nejnovějších aut světových značek? Baví tě vytvářet věci podle svého a chceš uplatnit své zkušenosti s návrhem HW? Pokud ano, máme pro tebe skvělou příležitost tohle všechno spojit!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

MARKETING TRAINEE, Prague 9 Are you looking for a position in marketing? Do you speak English and can work at least 20 hours per week? Do not hesitate to apply to our position of MARKETING TRAINEE! Description of responsibilities: - Market monitoring including trends ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 2 dny

Electrical HW design engineer|až 70 000 Kč! Chtěli byste pracovat v unikátním testovacím a vývojovém centru, která jsou jen 4 na světě? Máte zkušenost s PCB/HW designem v oblasti ELEKTRO? Čtěte určitě dál! Co by Vás čekalo: - Design HW - Výběr komponent - Práce v 10ti členném týmu - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Průmyslový a produktový designér Požadujeme: znalost v oboru, ruský jazyk - výhodou; Volné místo průmyslový a produktový designér pro lokalitu Poděbrady.
GS ARCH group & company s.r.o. Poděbrady, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit