DESIGNER - HYDRAULICS | AUTOMOTIVE

Pracovní místo ( DESIGNER - HYDRAULICS | AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníka na pozici DESIGNER - HYDRAULICS.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Programátor/ka - vývojář/ka - AngularJS Programátor/vývojář - AngularJS Pozice je vhodná pro senior vývojáře, případně i ambiciózní juniory s dobrou znalostí AngularJS. Požadujeme: - spolehlivost a svědomitost na prvním místě - přátelské vystupování - kreativitu a analytické schopnosti - ...
Engramo Project s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny

WEB DESIGNER - PROGRAMÁTOR PHP, GRAFIK Znalost webových technologií. PHP5, MySQL, HTML/CSS, JavaScript. Schopnosti tvorby grafiky výhodou. Pestrá práce na zajímavých projektech. Možnost aktivně uplatnit kreativitu, příležitost osobního rozvoje - přesahy do různých multimediálních oborů ...
Radomír Koníř České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

Průmyslový designér Požadujeme: praxi v oboru min. 3 roky Volné místo průmyslový designér pro lokalitu Slaný.
Inoplast s.r.o. Slaný, Inzerováno před 3 dny