Samostatný stavbyvedoucí

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Samostatný stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stavební společnost SYNER Morava,a.s. se sídlem ve Zlínském kraji s celorepublikovou působností hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici:
SAMOSTATNÝ STAVBYVEDOUCÍ
- Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ 3 roky praxe v oboru, SŠ 5 let praxe v oboru, Organizační a komunikativní schopnosti, Znalost stavebního zákona, stavební legislativy, problematiky smluv, Autorizaci, Schopnost prosadit se a převzít odpovědnost, Řidičský průkaz sk.B, Práce na PC
- Náplň práce: řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem a předpisy společnosti, kontrola kvality a množství provedené práce, spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, zajímavou práci v prosperující firmě, která se řadí k nejvýznamnějším ve svém oboru, dle dohody přidělení služebního vozu i k soukromému používání, široký systém zaměstnaneckých výhod
- Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu: SYNER Morava a. s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: mikelova@synermorava.cz
Volné místo samostatný stavbyvedoucí pro lokalitu Kroměříž.