Jsi Green?

Pracovní místo ( Jsi Green? ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme specialistu podpory/Administrátora Heliosu! Umíte administrovat Helios Green? Bavilo by Vás podporovat uživatele, kteří si s ním tolik nerozumí? Drobné programování? Údržba, správa a rozvoj?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA - zdravotní průkaz, samostatnost, vhodné pro absolventy, předem tel. domluvit schůzku Volné místo samostatný/á kuchař/ka pro lokalitu Loděnice.
Alena Svobodová Loděnice, Inzerováno včera

ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY - čistý výpis z trestního rejstříku, ŘP sk. C + profesní průkaz podmínkou, praxe v řízení nákladních automobilů 2-3 roky, předem tel. domluvit schůzku. Volné místo řidič vnitrostátní dopravy pro lokalitu Zdice.
Jan TREFNÝ Zdice, Inzerováno včera

LAKÝRNÍCI LAKÝRNÍCI - místo výkonu: Žebrák, doba určitá - neurčitá: dle dohody, směnnost: 1 směna či 2 směny, požadavky: výuční list v oboru autolakýrník,lakýrník, nutná praxe s vysokotlakým lakováním, nabízíme: jistotu stálého zaměstnání u silné společnosti, ...
Schwarzmüller s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera