Jsi Green?

Pracovní místo ( Jsi Green? ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme specialistu podpory/Administrátora Heliosu! Umíte administrovat Helios Green? Bavilo by Vás podporovat uživatele, kteří si s ním tolik nerozumí? Drobné programování? Údržba, správa a rozvoj?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: telefonicky (Po, ČT 9:00-11:00 hod.). Volné místo manipulační dělníci ve výrobě pro lokalitu Beroun.
Praise Store s.r.o. Beroun, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - Místo výkonu práce: Hostomice. Požadavky: zručnost, časová flexibilita, spolehlivost, přesnost, předchozí praxe ve výrobním závodě výhodou. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Volné místo montážní dělník/dělnice mechanických ...
MANDÍK, a.s. Hostomice, Inzerováno včera

Řidič/ka s řidičským oprávněním sk. C Pozice: řidič C Požadavky: - řidičské oprávnění sk. C, profesní průkaz, karta řidiče Nástup možný ihned.Mzda: 25 000,- až 35 000,- Kč Věrnostní odměny. Kontakt: Káš Petr, tel.: 602 459 236, e-mail: petrkas@seznam.cz Volné místo řidič/ka s ...
Petr Káš s.r.o. Chraštice, Inzerováno včera