Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ELEKTRO KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ

Pracovní místo ( ELEKTRO KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér? Je elektro konstruktér přesně ta pracovní pozice, kde chceš začít budovat svoji kariéru? Máš znalosti Eplanu nebo jiného softwaru?

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

konstruktér strojů a zařízení POPIS POZICE: Konstrukce a vývoj strojů pro tabákový průmysl a balicích strojů ve spolupráci se zahraniční mateřskou společností. POŽADUJEME: - VŠ vzdělání strojního zaměření - Znalost konstrukčních programů AutoCAD, Inventor - Znalost AJ (i ...
Molins, s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Konstruktéři Pozice: konstruktéři Vývoj mechanických dílů pro avioniku, vývoj a aplikace nových technologií, spolupráce při stavbě vzorků, jejich testování a vyhodnocení, odpovědnost za díl/projekt od začátku až k náběhu sériové výroby. Znalost software Solid ...
Aveo Engineering Group, s.r.o. Drásov, Inzerováno včera

Samostatný konstruktér stěračových systémů Volné místo pro samostatný konstruktér stěračových systémů lokalitu Klecany.
PRICOL WIPING SYSTEMS CZECH s.r.o. Klecany, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit