Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ELEKTRO KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ

Pracovní místo ( ELEKTRO KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér? Je elektro konstruktér přesně ta pracovní pozice, kde chceš začít budovat svoji kariéru? Máš znalosti Eplanu nebo jiného softwaru?

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Vývojový konstruktér Máte technické vzdělání a jste kreativní? Zajímá Vás technika? Baví Vás konstruovat a vymýšlet nová konstrukční a technologická řešení pro výrobu? Chcete se podílet na rozvoji strojírenské společnosti a tím celého holdingového uskupení JPS GROUP, do ...
JOSA s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ PROJEKTU V KONSTRUKCI | AŽ 55 000 KČ Pavažujete se za zkušeného konstruktéra a cítíte, že nastal čas na profesní postup? nabízíme právě Vám pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ V KONSTRUKCI Jaká je náplň práce? - vedení a koordinace projektů - sestavování týmu konstruktérů a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Konstruktér Místo výkonu práce: Rokycany, náměstí U Saské brány č.p. 12 Požadujeme: úplné střední vzdělání, praxe min. 5 let Nabízíme: platové ohodnocení od 27.000,- do 31.000,-Kč/měs., příspěvek na penzij. připojištění Kontakt telefonicky Po-Pá 12.00-15.00, ...
SMS CZ, s.r.o. Rokycany, Inzerováno před 4 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit