Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - místo výkonu: Beroun, mzda 15 000 Kč + benefity, požadavky: komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, ŘP sk. B, bližší info na mob.: 603 764 010
Volné místo pracovník/pracovnice obchodního klientského místa pro lokalitu Beroun.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Vývojáři softwaru místo výkonu práce: Praha kontakt: Provod Václav, e-mail: vaclav@expatconsulting.cz Požadujeme: znalosti a zkušenosti s vývojem IS (nebo vzdělání v tomto směru), znalost pracovních procesů, zavedených u nadnárodních korporací. Znalost španělského ...
Neo Visionaries Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Senior Python softwarový inženýr Místo výkonu práce: Thámova 137/16, Praha 8 Kontaktní osoba: Silyukova Vladena, tel.: +420 702 124 720 , e-mail: vsilyukova@mirantis.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Společnost Miratnis Czech a.s. poptává Python developera, který bude plně začleněn do ...
Mirantis Czech a.s. Praha, Inzerováno včera

Pomocní montážní dělníci předem tel.kontakt 773670620 Výpis RT, odpovídající zdrav. stav. práce o víkendech , předem telefonický kontakt možné jsou pomocné práce ve výrobě , nebo ve s výrobních prostorách manuální zručnost , pružná pracovní doba , práce o víkendech ...
PICORENT s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit