Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - místo výkonu: Beroun, mzda 15 000 Kč + benefity, požadavky: komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, ŘP sk. B, bližší info na mob.: 603 764 010
Volné místo pracovník/pracovnice obchodního klientského místa pro lokalitu Beroun.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

HR SPECIALIST | AJ Baví Tě práce v HR a máš přehled v pracovně-právních vztazích i trochu praxe? Pojď pracovat pro mezinárodní společnost do Vysokého Mýta a staň se členem HR týmu. Co Tě bude čekat?
Grafton Recruitment s.r.o. Vysoké Mýto, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pomocný pracovník obchodního provozu Místo výkonu práce: Mostecká č.p. 46/18, Malá Strana, 118 00 Praha 011 Kontaktní osoba: Šimková Ivana, tel.: 602 627 967, Berisha Nikoll Hledáme pro rodinný obchod se zlatem spolehlivého, samostatného, flexibilního zaměstnance pro údržbu obchodu ...
BERGOLD s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Recruiter pro interní HR Do našeho týmu interního HR hledáme novou posilu v podobě Recruitera!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit