Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - místo výkonu: Beroun, mzda 15 000 Kč + benefity, požadavky: komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, ŘP sk. B, bližší info na mob.: 603 764 010
Volné místo pracovník/pracovnice obchodního klientského místa pro lokalitu Beroun.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Výrobní dělník/dělnice Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova ...
FUTURA AM s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

administrativní podpora kanceláře Kontaktní osoba: životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz Vaše náplň práce: -evidence pošty (archivace do interního systému, poslání do odsouhlasovacího procesu a s tím spojené úkony) -administrativa spojená s ...
VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Předák výrobní linky Místo výkonu práce: Mýto v Čechách, Plzeňská č.p. 601 VEDOUCÍ SMĚNY VÝROBNÍ LINKY: Požadujeme: min. výuční list: strojírenský obor výhodou, praxe ve výrobním závodu, zkušenosti s vedením pracovního týmu, znalosti MS Office (Excel, Word), znalost SAP ...
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit