PROJEKTANT/PROJEKTANTKA dopravních staveb

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTANT/PROJEKTANTKA dopravních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- projektování dopravních staveb - silnice
- pozice zodpovědného projektanta (projektantky), hlavní inženýr (inženýrka) projektu
NABÍZÍME
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavou práci při řešení významných dopravních staveb
- možnost profesního růstu a rozvoje
- vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
- finanční ohodnocení dle znalostí, zkušeností a výsledků uchazeče
- zaměstnanecké výhody a bonusy
- prostor pro vlastní iniciativu
POŽADUJEME
- VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb
- min. 5 let praxe v oboru
- schopnost samostatné projekční práce, po zapracování samostatné vedení projektů
- projektování v CAD systémech
- znalost AJ, NJ výhodou
- ŘP kat. B výhodou
Nástup
- dle dohody
Lokalita
- Liberec, Vaňurova 505/17
Plat
- 28 000 - 32 000,- Kč
V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV e-mailem
Volné místo projektant/projektantka dopravních staveb pro lokalitu Liberec.