Stavební technik/mistr - rezidenční stavby

Pracovní místo ( Stavební technik/mistr - rezidenční stavby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Česká stavební společnost zabývající se především velkými bytovými komplexy, atypickými rodinnými sídly a revitalizacemi bytových fondů, hledá posilu na pozici: STAVEBNÍ TECHNIK - rezidenční stavby

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

MISTR DO VÝROBY, farmacie, až 40 000 Kč/měs. Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR DO VÝROBY! Máte zkušenosti s vedením týmu a nebojíte se třísměnného provozu? Výrobní provoz je Vám důvěrně známý a dovedete na směně nastolit ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

STAVBYVEDOUCÍ - MISTR-VÝSTAVBA INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ Pracovní náplň: -organizace práce na stavbě (převážně vodohospodářské stavby); -objednávky materiálu a koordinace subdodavatelů; -vedení stavebního deníku a další potřebné dokumentace; -komunikace se zákazníkem a kontrola plnění zakázky; Místo ...
ŠAFINVEST, s.r.o. Písek, Inzerováno před 4 dny

Mistr strojírenské výroby Požadujeme: vzdělání strojírenského směru, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe vítána. Řízení kolektivu do 20 lidí. Nabízíme: odpovědnou práci, možnost osobního růstu, platové podmínky dle zkušenosti uchazeče, zaměstnanecké výhody, ...
OM PROTIVÍN a.s. Protivín, Inzerováno před 4 dny