KONTROLOR KVALITY

  • Písek

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme nenáročnou manuální práci ve stoje pro všechny, kteří si potrpí na detaily. V případě zájmu zajistíme ubytování ve vybraných lokalitách (Plzeňsko, Karlovarsko, Písecko).
Náplní práce je jednoduchá vizuální kontrola kvality výrobků dle požadavků zákazníka.

Požadujeme
• plnoletost
• dobrý zrak (brýle nevadí)
• flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
• předchozí zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
• ochota pracovat na tři směny výhodou

Nabízíme
• krátkodobá/dlouhodobá spolupráce
• hrazené ubytování, diety, příspěvky na dopravu
• možnost vlastní volby směn (po dohodě)
• vhodné i pro studenty VŠ, maminky na mateřské, důchodce
• hrubá mzda 100–125 Kč/hod
• výplata na účet, nebo v hotovosti
• příspěvky na dopravu
• náborový příspěvek
• příjemné prostředí středně velké firmy – individuální přístup
• firemní pracovní oděv
• bohatý systém firemních benefitů
• rodinné výlety
• dárkové balíčky
• kvalitativní bonusy
• velké možnosti profesního i osobního rozvoje

Nástup možný ihned (případně dle dohody).
Do odpovědi prosím vyplňte i Vaše místo bydliště.

Volných míst je aktuálně více, řekněte o brigádě kamarádům a pracujte spolu :-)
Těšíme se na Vaše odpovědi.

Kontakt:
Ing. Tomáš Toufar, tel. 734 393 349, email: nabory@topcontrol.cz
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Písek.