Automechanik pro opravy těžké a nadměrné techniky

Pracovní místo ( Automechanik pro opravy těžké a nadměrné techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt předem: Škalová Silvie, tel.: 800513513, 724430791, e-mail: personalistaatapb-plzen.cz
Požadujeme:
Vyučení, samostatnou dopravu do sídla firmy, časovou nezávislost, ochotu cestovat v rámci ČR
Nabízíme:
jistotu práce u ryze české firmy, příspěvek na penzijní připojištění, závodní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl