Šička interiérového vybavení

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Šička interiérového vybavení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Karlovy Vary
Kontaktní osoba: Michaela Kalinová, tel.: 608 622 277, e-mail: info@activesearch.cz
UCHAZEČI - V případě vážného zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu : info@activesearch.cz

Šička interiérového vybavení šije a zhotovuje výrobky z textilu a z dalších zpracovatelsky podobných materiálů pro účely bytového a interiérového vybavení.

- práce vhodná pro ženy i muže.

Pokud uchazeč není vyučen a bude mít dostatečnou PRAXI není vyučení podmínkou.

Pracovní činnosti:
- tepelné tvarování zhotovovaných výrobků,
- dohotovení, zdobení a další úpravy konečného vzhledu výrobků,
- kontrola švů, opravy chyb v šití, zjištění mechanických vad,
- uspořádání pracoviště a příprava příslušných materiálů, zjišťování materiálových vad, atd.

POŽADUJEME:
Pracovité, spolehlivé, pečlivé, flexibilní, zodpovědné lidi s praxí v šití.

NABÍZÍME:
Velmi dobré platové ohodnocení, stabilní zázemí, firemní benefity, individuální přístup, trvalý pracovní poměr, nebo na DPČ.
Volné místo šička interiérového vybavení pro lokalitu Karlovy Vary.