Poradce/kyně pro rodinné finance

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Poradce/kyně pro rodinné finance ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici poradce pro rodinné finance.
PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta
Požadujeme: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, bezúhonnost, ŘP skupiny B, výborné komunikační dovednosti, vlastní automobil a notebook, pozitivní přístup k práci
Nabízíme: práci ve společnosti se silným kapitálem, zajištěnou klientelu call centrem společnosti,
podporu do začátku 42 000,-Kč. + provizní odměny z vlastní produkce, zázemí pobočky a veškerý servis, možnost kariérního růstu v rámci společnosti na pozice oblastního manažera/Regionálního ředitele s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI
V případě zájmu zašlete CV na e-mail: personal.kutnahora@financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice)
Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení
Volné místo poradce/kyně pro rodinné finance pro lokalitu Kutná Hora.