Obsluha extruzní linky

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Obsluha extruzní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBSLUHA EXTRUZNÍ LINKY

POPIS PRÁCE :

Obsluha extruzní linky, proces řízen počítačem
Zodpovědnost za správný chod extruzní linky
Seřizování extruzní linky
Správná identifikace dílů
Zodpovědnost za kvalitu výroby
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

POŽADAVKY:
SŠ technického směru
Technické myšlení
Částečná znalost elektroniky
Zodpovědnost, pečlivý přístup a manuální zručnost

NABÍZÍME:
Stabilní zázemí zahraniční společnosti
Výkonnostní odměny
Atraktivní finanční ohodnocení (pravidelné navyšování mzdy)
Náborový příspěvek
Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
Stravenky (100 Kč), příspěvek na dopravu, 5 týdnu dovolené dle seniority, 13.plat ,výhodný zaměst. tarif, finanční ocenění při prac. výročí, a mnoho dalších

Místo výkonu práce: Letní 3867, Kokonín, 468 01 Jablonec n.N., IČ: 254 06 311

Hlásit se osobně pondělí nebo středa ve 12:00 hod.
nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: skirschn@cikautxo.com
Volné místo obsluha extruzní linky pro lokalitu Jablonec nad Nisou.