Skladník-Geis

Pracovní místo ( Skladník-Geis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme šikovné a spolehlivé zaměstnance do skladu v Pohořelicích.

NABÍZÍME:
- garantovaná mzda až 80,- KČ/HOD ČISTÉHO
- dlouhodobá spolupráce
- zázemí stabilní společnosti
- nástup IHNED nebo dle dohody
- směny dle Vašich možností na základě individuální dohody s koordinátorem
- po zaučení možnost získat průkaz na obsluhu VZV ZDARMA

NÁPLŇ PRÁCE:
- nakládka/vykládka
- distribuce
- balení
- práce se skenerem
- obsluha VZV/retraku

Nové zaměstnance na všechny činnosti postupně zaučíme
Spoje z Brna každých 20 minut

POŽADUJEME:
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- výhodou je znalost práce na PC
- výhodou průkaz na VZV/ nebo praxe s VZV
- dochvilnost, zodpovědný přístup k práci
- předchozí praxe ve skladu je výhodou, NIKOLIV podmínkou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte ani chvíli a odpovězte na tento inzerát! Pošlete nám své telefonní číslo nebo stručný životopis, abychom se mohli domluvit na schůzce.

Těšíme se na setkání s Vámi!