SPECIALISTA/-KA VÝROBY TVAROVÝCH VÝROBKŮ Z LEHKÝCH KAMENIV (KERAMZIT)

  • Petrovice

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-KA VÝROBY TVAROVÝCH VÝROBKŮ Z LEHKÝCH KAMENIV (KERAMZIT) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA/-KA PRO ZPRACOVÁNÍ LEHKÝCH KAMENIV a jeho využití pro výrobu profilovaných výrobků z těchto kameniv (keramzit apod.)
- Místo výkonu práce: Petrovice 57, 503 55 Petrovice u Nového Bydžova
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: min. vyučení
- Nabízíme: podnikové stravování
- V případě zájmu nám zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: mbaldova@kominycz.org (pí. Baldová)
Volné místo specialista/-ka výroby tvarových výrobků z lehkých kameniv (keramzit) pro lokalitu Petrovice.