BENKA TRANSPORT s.r.o.

Řidič/ka kamionu (MKD)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Podhradská 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: přeprava pouze ČR - Německo a zpět (víkendy jsou řidiči doma v ČR). Požadujeme: praxe min. 1 rok, flexibilita, slušné vystupování, dobrá komunikativnost, samostatnost. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo řidič/ka kamionu (mkd) pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka kamionu (MKD)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BENKA TRANSPORT s.r.o.
Ulice: Podhradská 446
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Benka
E-mail: info@benkatransport.cz
Telefon: +420 774 425 426

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BENKA TRANSPORT s.r.o.