Operátor kvality - kontrolor

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Operátor kvality - kontrolor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova 633/318, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vizuální kontrola a drobné opravy dílů v automobilovém průmyslu, jedná se o manuální práci, která vyžaduje soustředěnost se smyslem pro detail.
Požadujeme: min. výuční list, čistý trestní rejstřík, potvrzení o zdravotní způsobilosti na bezvadný zrak a pohyb, spolehlivost, časovou flexibilitu, dochvilnost, zodpovědnost za vykonanou práci, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti, ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: mzdu 15 000 - 21 000,- Kč., příplatky za noční směny, svátky a víkendy, veškeré pracovní vybavení, zaškolení v oboru, po domluvě možnost plánování směn (ranní, odpolední, noční, víkendy), práce vhodná také pro studenty VŠ, pracovní poměr na dobu neurčitou, ale je možné i na DPP, nástup možný ihned.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail.
Volné místo operátor kvality - kontrolor pro lokalitu Ústí nad Labem.