HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - energetika

Pracovní místo ( HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - energetika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přední společnost v oblasti energetiky hledá posilu do týmu na nový projekt.

HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU

Co Vás na této pozici čeká:

* Zodpovědnost za správnost a úplnost projektové dokumentace
* Soulad dokumentace s požadavky legislativy i se zadáním projektu
* Koordinace projekční práce ve fázi předprojektové a projektové přípravy
* Řízení interních i externích projektantů a technických odborníků
* Zadání, koordinace a supervize zpracování projektové dokumentace u dodavatelů,
* Komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola jejího souladu se zadáním projektu, platnou legislativou, normami, stanovisky institucí apod.
* Spolupráce na přípravě a vyhodnocení výběrových řízení
* Navrhování optimalizací a efektivních alternativ
* Spolupráce a komunikace s ostatními organizačními jednotkami společnosti