IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: BRNO
Požadované dovednosti:
Angličtina - středně pokročilá/minimum, znalost IT.
Vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis.
Vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ podmínkou.
Přihlásit se do výběrového řízení na volné pozice mohou kandidáti na stránce: ibm.com/start/cz.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami.
Volné místo pracovníci v zákaznických kontaktních centrech pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2015
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.
Ulice: Technická 2995
Město: Brno
PSČ: 616 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Denková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o.