Manažer - CRM a Business Analytic tým

Pracovní místo ( Manažer - CRM a Business Analytic tým ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci v rostoucím oboru farmacie?

Máte zkušenost s budováním a údržbou CRM systémů, analytickou činností a současně s vedením menšího týmu?

Světově známá společnost nabízí zajímavé uplatnění pro uchazeče na pozici:

CRM a Business Analytic Manažer

Čím se budete zabývat?

- implementací a rozvojem CRM systému (ve spolupráci s externími dodavateli)
- integrací s dalšími systémy
- zajištěním provozu interních nástrojů
- spoluprací na strategii týkající se rozvoje CRM
- zajištěním reportů z jednotlivých interních systémů
- vývojem interních aplikací pro obchodní oddělení
- spoluprací na zajištění automatizace business procesů - vedení projektů (vč. analýzy, tvorby dokumentace)
- zajištěním technické podpory interních systémů a aplikací
- vedením týmu specialistů