Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

interní auditor/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: zkušenosti s účetnictvím příspěvkových organizací.
Plat závisí na stupni dosaženého vzdělání a na praxi.
Zkrácený pracovní úvazek 8 hod. týdně.
Volné místo interní auditor/ka pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: interní auditor/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
Ulice: Prokopa Velikého 640
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Rubášová
E-mail: Ing. Jitka Rubášová
Telefon: +420 379 410 625

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640